שירות לקוחות 1-700-554-477

מה זה הומאופתיה

 מה זה הומאפתיה?

 

מקור המילה הומאופתיה הוא מיוונית: הומוס, פירושו דומה ופאתוס בהגדרתו הוא הלך רוח, מצב של עוררות שהיא בדרך כלל רגשית, במקרה זה פאתוס הוא פארפרזה לחולי. כלומר הדמיית המחלה.

הומאופתיה היא תורת טיפול המבוססת על תרכובות חומרים שונות מהולות ומדוללות באופן ייעודי, בהתאם למצבו הבריאותי של כל מטופל. הרעיון של ההומיאופתיה המודרנית הינו לעודד את כושר הריפוי הטבעי של הגוף תוך החזרתו לשיווי משקל ביולוגי. נעשה שימוש בתכשירים ביולוגיים בריכוז נמוך ביותר שהגוף מסוגל להבין ולפרש, ובכך ניתן להשיג השפעה ללא תופעות לוואי כלשהם.

אחד העקרונות שעליהם מבוססת תורת ההומאופתיה שהוגדרה עוד במאה ה18 באופן פורמלי הוא שמינון נמוך מאד ומהול מאד של חומר שיעורר את תסמיני אותה המחלה באדם בריא. בגופו של אדם חולה, החומר יעורר תהליך של ריפוי. החדרת החומר לגופו של אדם חולה מעוררת תהליכי חיזוק של מערכת החיסון לריפוי עצמי.

היסוד שמנחה את הרפואה האלטרנטיבית באופן כללי ואת ההומאופתיה בפרט הוא שלגוף יש את היכולת לרפא את עצמו, ותפקידו של המטפל, יחד עם המטופל, הוא להזכיר לגוף שהוא יכול לעשות כן.

 

הטיפול ההומאופתי כיום

 

לחומר הטיפול קוראים רמדי והוא בטיחותי לשימוש בכל הגילאים, לרבות שלב הינקות והזקנה. הרכביו של הרמדי הם טבעיים ובטוחים. הרמדי נרקח באופן אישי לאחר שהמטפל ראיין את המטופל והבין את אופי מחלתו, נסיבות חייו ומצב תודעותו. הרמדי מגיע בדרך כלל בטיפול או בטבליות מציצה.

 

הטיפול ההומאופתי הוא טיפול שמביא בדרך כלל לריפוי מוחלט, מדובר על תהליך שנמשך תקופה בת כמה שבועות עד כמה חודשים לכל היותר. תוך שבועיים עד שלושה מתחילת הטיפול תורגש הקלה כשהיא תלך ותתחזק בהתמדה לכל אורך הטיפול עד לריפוי מוחלט. החומר בטיפות הוא כמעט חסר טעם לחלוטין בזכות הדילול הרב שהרמדי עובר, מה שהופך אותו לפתרון נהדר לתינוקות.

 

הומאופתיה כאמור היא שיטת טיפול המשתייכת לרפואה האלטרנטיבית, שזו נהנית כיום מלגיטימציה כמעט מוחלטת בקרב הרפואה הקונסרבטיבית. לצד ההצלחה המסחררת של שיטת הטיפול, תפקידה הוא לתמוך במדע וברפואה המסורתית ולא להוות לה תחליף. אם יש טיפול קונוונציונאלי למחלה ההמלצה, באופן חד משמעי, היא לפנות לטיפול המקובל ולהעזר בהומאופתיה כמקור תמיכה לתהליך הריפוי והשיקום.

  

 

 

מעקב אחרי הזמנות, דירוג מוצרים,יצירת רשימות, קניה מהירה ועוד...

הדואר האלקטרוני אינו תקין
הדואר האלקטרוני קיים
הסיסמה קצרה מדי
הסיסמה אינה זהה
יש להקיש סיסמה באנגלית ומספרים
יש להקיש סיסמה באנגלית ומספרים, 5-8 תווים
התקנון
הדואר האלקטרוני אינו תקין
משתמש לא קיים במערכת
הסיסמה שגויה - לשחזור הקש כאן
שכחתי סיסמא
או
אנחנו כאן כדי לענות לך על כל שאלה.
איך יתאים לך ליצור קשר?

שאלות נפוצות

הציצי כאן בשאלות והתשובות של בלה , לכל מה שצריך לדעת עלינו

ביטול הזמנה

למידע על ביטול הזמנה הקליקי כאן

מייל

לשליחת מייל, הקליקי כאן

שיחת טלפון

1-700-554-477

רוצה להחזיר מוצר

למידע על החזרת המוצר הקליקי כאן

מחפשת מוצר מסויים?

תני לנו לעבוד בשבילך הקליקי כאן