משלוח חינם בקניה ב-240 ש"ח
שירות לקוחות 1-700-554-477

עלינו

מה הסיפור של בלה?

על בלה התחלנו לעבוד ב-2012, במטרה להקים אתר פארם ראשון מסוגו בישראל שיאפשר ניפוק תרופות מרשם עד הבית. בלה הוקמה על ידי קבוצה צעירה של יזמים שמאמינים ביכולת ליצור מהפכה בתחום הקמעונאות הדיגיטלית בישראל.

לטובת מימוש החלום נעשה שידוך בין העולם הדיגיטלי לקמעונאות המסורתית בסניף סנטר פארם בבני ברק ומשם יצאנו לדרך. מה שמלווה אותנו מהיום הראשון הוא הרצון ליצור חוויית קנייה ברשת שתגרום לכל מי שהתנסתה בה - לחייך.


בהקמת האתר היו לנו מספר קווים מנחים שהתוו לנו את הדרך:

 

- בלה הוא אתר לנשים – גם הגברים ימצאו אצלנו מוצרים שונים המתאימים להם, אבל אנחנו קודם כל יצרנו אתר בשבילך מתוך ההבנה שאת היא מקבלת ההחלטות העיקרית בקניות בתחום הפארם.

 

- מקשיבים לנשים – חלק מהתהליך היה לייצר לנו שיח קבוע בקרב נשים שיעזרו לנו לקבל את ההחלטות, זו הסיבה שהתייעצנו עם קבוצת נשים מופלאה - המייסדות של בלה - בכל שלב של הדרך, זו הסיבה שהשיטוט והרכישה באתר פשוטים וקלים...

 

- מגוון, מגוון, מגוון – אומרים שלעסק מצליח יש שלושה עקרונות עליהם הוא עומד – מיקום, מיקום, מיקום. ומכיוון שאנחנו נמצאים בכל מקום – העקרונות שלנו הם המגוון שלנו. המטרה היא שכל אחת שתכנס לאתר תמצא את סל הקניות האידיאלי עבורה – מבחינת מבחר המוצרים והמותגים.

 

- באנו לחדש לך – להביא את הדברים שנמצאים בכל מקום זה פשוט, אנחנו בחיפוש מתמיד אחרי המוצרים והטרנדים החדשים שיהפכו את היום יום לקלים יותר ואפילו לקצת יותר נעימים וכיפים.

 

- לפנות לך זמן זה התפקיד שלנו - המגוון הגדול של תרופות בית המרקחת, מוצרי הטיפוח, עולם הרפואה הטבעית - כל אלו ועוד עומדים מולך, לשירותך, בלי צורך להמתין בתור ובלי שעות של כיתות רגליים בין המדפים השונים. זהו פתרון פרקטי שיפנה לך זמן לדברים החשובים באמת, וגם חוויה שתעניק לך רגע נעים, מסקרן וכיפי לעצמך.

 

- שירות זו לא מילה גסה – אצלנו זו גם לא מילה, זו תרבות. מרגע כניסתך לאתר עד שהחבילה מונחת אצלך בבטחה בבית.

 

אתר בלה הוקם במטרה להעניק חוויית רכישה מושלמת ברשת: חדשנית, נעימה, מעשירה וחסכונית. בעוד שמסורת הקנייה אונליין עודנה בתחילת דרכה בישראל, המחשבה להקים את בלה עלתה מתוך זיהוי צורך ברור: המצרך היקר ביותר בימינו הוא זמן, והטכנולוגיה מאפשרת לנו כיום לפצות על חסך זה. המגוון הגדול של המוצרים שתמצאי בבלה - תרופות בית המרקחת, תכשירי קוסמטיקה וטיפוח, עולם הרפואה הטבעית - כל אלו ועוד עומדים לרשותך באיזו דרך שתרצי, ובכל רגע - בכל שעה ביום או בלילה.

 

שלכן,

שי אלמוג

 

 

צוות בלה

מעקב אחרי הזמנות, דירוג מוצרים,יצירת רשימות, קניה מהירה ועוד...

הדואר האלקטרוני אינו תקין
הדואר האלקטרוני קיים
הסיסמה קצרה מדי
הסיסמה אינה זהה
יש להקיש סיסמה באנגלית ומספרים
יש להקיש סיסמה באנגלית ומספרים, 5-8 תווים
התקנון
הדואר האלקטרוני אינו תקין
משתמש לא קיים במערכת
הסיסמה שגויה - לשחזור הקש כאן
שכחתי סיסמא
או
אנחנו כאן כדי לענות לך על כל שאלה.
איך יתאים לך ליצור קשר?

שאלות נפוצות

הציצי כאן בשאלות והתשובות של בלה , לכל מה שצריך לדעת עלינו

צ'ט אונליין

כדי להתחיל לשוחח, הקליקי כאן

מייל

לשליחת מייל, הקליקי כאן

שיחת טלפון

1-700-554-477

רוצה להחזיר מוצר

למידע על החזרת המוצר הקליקי כאן

מחפשת מוצר מסויים?

תני לנו לעבוד בשבילך הקליקי כאן