משלוח חינם בקניה מעל 240 ש"ח מלבד חיתולים ותמ"ל
שירות לקוחות 1-700-554-477

עולם הדירוגים של בלה

בבלה אנחנו יודעים שיש הרבה דברים חשובים בקניות און ליין, כמו לקבל את המשלוח בזמן הביתה. אך אנחנו מבינים שמה שבעצם הכי חשוב זה לדעת לפני שקונים- מה הכי כדאי, מה מתאים לך ואיך הכי נכון להשתמש. לכן, בבלה תוכלו למצוא דירוגים וטיפים של גולשות ומומחים בתחומם, התורמים מניסיונם, מתוך כוונה להפוך את הקנייה לנעימה וחכמה יותר.

הדירוגים כולם ללא יוצא מן הכלל נכתבו על ידי גולשות שמצאו לנכון לדרג את המוצרים ולהעניק מהידע והניסיון שלהן ליתר הגולשות לגבי האם כדאי לרכוש את המוצר, למי ולמה הוא מתאים ואיך כדאי להשתמש.

 

למה זה חשוב?

 

הדירוגים באתר, ללא יוצא מן הכלל, נכתבו על ידי גולשות שמצאו לנכון להעניק מהידע והניסיון שלהן לקהילה. האם כדאי לרכוש את המוצר? למי הוא מתאים במיוחד? מהו אופן השימוש המומלץ?  כל אלו ואחרות הן שאלות חשובות שהדירוגים עונים עליהן,  ונשמח אם בדירוג הבא שלך תהרהרי בהן גם את. כלומר, השאיפה שלנו היא לא רק לתת ציון על פני השטח למוצר,  אלא לרדת לרמה עמוקה ומשמעותית יותר שתיתן ערך לקורא האם המוצר מתאים בשבילי ואם כן כיצד הכי נכון להשתמש בו.

 

מי הם המדרגים?

 

הדירוגים באתר, ללא יוצא מן הכלל, נכתבו על ידי גולשות שמצאו לנכון להעניק מהידע והניסיון שלהן לקהילה. האם כדאי לרכוש את המוצר? למי הוא מתאים במיוחד? מהו אופן השימוש המומלץ?  כל אלו ואחרות הן שאלות חשובות שהדירוגים עונים עליהן,  ונשמח אם בדירוג הבא שלך תהרהרי בהן גם את. כלומר, השאיפה שלנו היא לא רק לתת ציון על פני השטח למוצר,  אלא לרדת לרמה עמוקה ומשמעותית יותר שתיתן ערך לקוראת האם המוצר מתאים בשבילי ואם כן כיצד הכי נכון להשתמש בו.

 

איך מדרגים מוצר?

 

הכי פשוט שיש!
יש לך 2 אפשרויות לדרג מוצר -

- מתוך עמוד המוצר, בלשונית חוות דעת גולשים תלחצי על הכפתור "הוסיפו חוות דעת"

- מעמוד הבית, לחיצה קלה על הכוכבים שמופיעים מתחת לתמונת המוצר.

בכל אחת מהאפשרויות הללו יפתח חלון שבו תצטרכי לסמן את מספר הכוכבים שתרצי לתת כציון למוצר (יותר כוכבים משמע ציון גבוה יותר).

בחלון מתחת את מוזמנת לרשום את כל הגיגיך ומחשבותיך על המוצר, גם אם חיובי וגם אם שלילי. זה המקום שבו את משתפת את הידע והניסיון שלך.

תני לעצמך כינוי והכניסי אותו לתיבת טקסט, ורק אם בא לך את מוזמנת לציין את עיר מגוריך.

 

 

איך נמדד דרוג?

 

הדירוג נמדד על ידך. מה הכוונה? בתור גולשת יש לך אפשרות לקרוא את הדירוגים השונים באתר ולתת belalike לדירוגים שאהבת במיוחד ושעזרו לך לקנות חכם יותר. ככל שלדירוג יש יותר like-ים ככל הנראה שהוא יותר איכותי ובעל ערך מוסף גבוה יותר. בנוסף, יש לך אפשרות לעקוב אחרי מדרגות שאהבת במיוחד – ב"אזור שלי", תחת רשימות, יש לך את כל המדרגות שעשית  like  לדירוג שלהן. בצורה זו תוכלי לעקוב אחרי כל הדירוגים שלהן, לראות אילו מוצרים הן דירוג ומה היה להן להגיד...

 

מה יוצא למדרגים?

 

מתוך הרצון לעודד אותך להשתתף ולדרג, וכדי שתדעי מי נמנית על המדרגות המקצועיות ובעלות הסמכות, נולד אות כבוד של בלה.  כיצד תקבלי את אות הכבוד?

 

 

 3-5 דירוגים ו/או לייקים להם זכה הדירוג שכתבת = ‘bela fan’

 

6-10 דירוגים ו/או לייקים להם זכה הדירוג שכתבת = ‘bela senior member‘

 

11 ומעלה דירוגים ו/או לייקים להם זכה הדירוג שכתבת = ‘bela gold member’

 

 

כמו כן, תמצאי באתר דירוגים של מי שנושאות את האות 'bela founder' - זהו אות שהוענק לכל החברות בקבוצת הנשים, קבוצת המיסדות,  שליוותה את האתר טרום הקמתו, וניהלה סביבו דיונים רבים ושופעים "חוכמת המונים" במסגרת קבוצה סגורה בפייסבוק.

 

 

הכוכבים של בלה

 

מעבר להיותו של אות הכובד סימן לשיתוף אינפורמציה שניתן לסמוך עליה, האות מביע הכרת תודה והערכה של צוות bela לגולשות שבוחרות להעניק לאתר ולקהילה מזמנן וניסיונן. נפרסם את הדירוג
הכי פופלרי וניתן במה בצורה זו או אחרת למדרגות פופולריות. ומי יודע, אולי בעתיד הכוכבים יניבו עוד הפתעות נוספות....

מעקב אחרי הזמנות, דירוג מוצרים,יצירת רשימות, קניה מהירה ועוד...

הדואר האלקטרוני אינו תקין
הדואר האלקטרוני קיים
הסיסמה קצרה מדי
הסיסמה אינה זהה
יש להקיש סיסמה באנגלית ומספרים
יש להקיש סיסמה באנגלית ומספרים, 5-8 תווים
התקנון
הדואר האלקטרוני אינו תקין
משתמש לא קיים במערכת
הסיסמה שגויה - לשחזור הקש כאן
שכחתי סיסמא
או
אנחנו כאן כדי לענות לך על כל שאלה.
איך יתאים לך ליצור קשר?

שאלות נפוצות

הציצי כאן בשאלות והתשובות של בלה , לכל מה שצריך לדעת עלינו

צ'ט אונליין

כדי להתחיל לשוחח, הקליקי כאן

מייל

לשליחת מייל, הקליקי כאן

שיחת טלפון

1-700-554-477

רוצה להחזיר מוצר

למידע על החזרת המוצר הקליקי כאן

מחפשת מוצר מסויים?

תני לנו לעבוד בשבילך הקליקי כאן