שירות לקוחות 1-700-554-477

מוצרי היגיינה נשית

היגיינה נשית לא מה שחשבת

 

באופן כללי, גוף האדם בנוי באופן המאפשר לו לשמור על היגיינה תוך שהוא מנקה את עצמו ואיבריו השונים. מערכת האדם פועלת על מחזוריות שבמהלכה מתבצעים תהליכים של ספיגה ופליטה באמצעותם מתרחש, בין היתר גם תהליך של ניקוי הגוף.

באיזורים שונים של הגוף מתנהלים תהליכי ניקוי שונים, כאשר כמובן שיש הבחנה גם בין איזורים חיצוניים כמו העור לבין חלקי גוף פנימיים.

עם זאת, היכולת של הגוף שלנו לשמור על מידת ההגיינה הנחוצה היא מוגבלת. התפתחות תכשירי ההגיינה ותחום הסניטרייה תפס חלק מהותי בעליית תוחלת החיים ואין לזלזל בו, רק חשוב לעשות זאת נכון.

 

הסוד הוא בבחירה נכונה 

 

כשמדברים על איזורים אינטימיים חשוב לזכור שמדובר על איזורים רגישים יותר מחלקי העור החיצוניים שיש לנו בגוף, ועל כן חשוב מאד להתאים להם שגרת הגיינה ייחודית.


נרתיק האשה מפריש נוזלים שונים שתפקידם להגן על איבר המין כולו והם גם אחראיים לשמירה על ההגיינה שלו. רמת החומציות של הפרשות הנרתיק שונה מזו של תכשירי הניקוי הרגילים לגוף, ושימוש בהם מוביל לייבוש ההפרשות החיוניות. שינוי ברמות החומציות של פנים האיבר יוביל להיווצרות של דלקות שעלולות להחמיר, וגם כשלעצמן הוא לא נעימות בעליל.

חשוב להקפיד על שימוש בתכשירים ייעודיים בכדי לשמר את התנאים הנדרשים לבריאות והגיינה של האיברים האינטימיים.

 

המוצרים שחייבים להכיר

 

מגן תחתון- מגן תחתון הוא מוצר בסיסי ויום יומי, למעט ימי הוסת. מגן התחתון סופג את הפרשות איבר המין, מאזן את הריח שמתלווה אליהן לעיתים ועם זאת מעניק סירקולציה מלאה של אוויר, אלמנט חיוני בשמירה על הגיינה ובריאות.

 

  • סבון אינטימי- הוא הסבון היחיד שבו כדאי לעשות שימוש בשטיפה אינטימית . סבון אינטימי הוא סבון שרמות החומציות שלו מאוזנות תוך התאמה לרמות החוציות של איבר המין והוא מאפשר ניקוי יסודי תוך שמירה על המרקם הפנימי. נשוב ונזכיר שבעת שטיפה פנימית חשוב מאד להמנע משימוש בסבון הגוף הרגיל.

 

 

  • תחבושות וטמפונים- הם מוצרים לימי הוסת, כאשר אלה מגיעים בגדלים וצורות שונות המתאימים לימים השונים של הוסת.

 

 

 

מיתוסים

 

אחד המיתוסים החדשים שנוגעים בין השאר להגיינה היא נושא הסרת שיער הערווה. בשנים האחרונות נראה שצו האופנה הוא הסרת שיער הערווה לחלוטין. מבלי להתייחס לשאלת אופן הסרת השיער , שהוא סוגיה משמעותית בפני עצמה יש מקום להתייחס להסרה כשלעצמה.

 

לשיער הערווה יש תפקיד חשוב בשמירה על הגיינת איבר המין. השיער, ממש כמו באף שלו, סופח חלק ניכר מהאבק והלכלוך והוא מהווה למעשה שכבת הגנה בין פנים האיבר לבין הסביבה החיצונית. חוצץ מגן אם תרצו. מטבע הדברים, הוא סופח גם ריחות, שמורגשים פחות עם הסרתו של השיער, יחד עם זאת, עם ההסרה נעלמת גם ההגנה הכה חשובה.


 

מעקב אחרי הזמנות, דירוג מוצרים,יצירת רשימות, קניה מהירה ועוד...

הדואר האלקטרוני אינו תקין
הדואר האלקטרוני קיים
הסיסמה קצרה מדי
הסיסמה אינה זהה
יש להקיש סיסמה באנגלית ומספרים
יש להקיש סיסמה באנגלית ומספרים, 5-8 תווים
התקנון
הדואר האלקטרוני אינו תקין
משתמש לא קיים במערכת
הסיסמה שגויה - לשחזור הקש כאן
שכחתי סיסמא
או
אנחנו כאן כדי לענות לך על כל שאלה.
איך יתאים לך ליצור קשר?

שאלות נפוצות

הציצי כאן בשאלות והתשובות של בלה , לכל מה שצריך לדעת עלינו

ביטול הזמנה

למידע על ביטול הזמנה הקליקי כאן

מייל

לשליחת מייל, הקליקי כאן

שיחת טלפון

1-700-554-477

רוצה להחזיר מוצר

למידע על החזרת המוצר הקליקי כאן

מחפשת מוצר מסויים?

תני לנו לעבוד בשבילך הקליקי כאן